Frankenjura 2v1

4. srpna 2012 v 20:16 | Ivča |  Skály
Do této oblasti proslulé dírkami jsem zavítala po 3 letech. Naposledy jsem zde byla v roce 2009 a letos na začátku a na konci července. Celkem z toho vzešlo 6 lezeckých dnů, což není moc ale ani málo.


Navštívila jsem spoustu oblastí: Rolandfels, Trierer Wand, Obere Gossweinsteiner Wande, Bandstein, Zwergenschloss, Kindergarten, Aalkorber Wand a Heldwand.

Ale pěkně po pořádku...

Na začátku července jsem vyrazila s přáteli z Prostějova a později jsme byli doplněni přáteli z Brna. Spávali jsme na hasičárně v Leutzdorfu a koupali se v místních řekách. Přijela jsem nemocná, takže se mi v prvních dnech moc nedařilo, ale bylo to určitě i tím, že si prsty nemohly zvyknout na dírky. Nakonec jsem si domů přivezla 9-/9 na flash a 9/9+ na onsight. Tímto onsightem (Osama du Sau) jsem si zvýšila svoji osnightovou hranici a zároveň zažehla doposud nejlepší skalní lezeckou sezónu.

Po druhé a jak už jsem psala, na konci července jsem vyrazila s Vojtou Vrzbou a Adamem. Jelikož jsme jeli jen na 2 dny, lezli jsme o stošest! Podařilo se mi flashnout těžkou 9-, která na mě číhala s jednoprstovou dírkou. Také jsem potvrdila svůj onsight a šupla tam Kinderturnen za 9. Na dolez jsem si dala ještě jednu 8+ na OS, nevím, jestli to bylo únavou, ale přišla mi docela těžká. Druhý den v neděli jsme byli úplně mrtví...ráno pršelo, což nám akorát nahrálo do karet. I přes únavu a skuhrání ručiček jsme si parádně zalezli a já si připsala ještě jednu 8+ na OS, kterou mají někteří zapsanou i za 8+/9-, čert ví...

Na super fotky od Vojty se můžete kouknout ZDE .

Mšjte se krásně, užívejte poslední letní měsíc, či druhou polovinu prázdnin :)
Ivuška
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká je vaše nejtěžší vylezení cesta na skalách?

do 6b 27.8% (15)
do 7a 18.5% (10)
do 8a 24.1% (13)
od 8a do 9a 24.1% (13)
nad 9a ;) 5.6% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama